نمایش منوی کناری

خط مشی بیوطب

توسط وب سایت پزشکی و سلامت بیوطب ۰۲/تیر/۱۳۹۴

بیوطب مجموعه ای را ایجاد کرده که به نظر ما وظیفه اطلاع رسانی سلامتی در اینترنت را به خوبی محقق ساخته است. ما اطلاعات معتبر، راهنمایی های جامع و منبعی برای موضوعات مهم سلامتی شما فراهم کرده ایم.

سایت پزشکی و سلامت بیوطب مرجع اصلی برای دانستی های سلامتی معتبر و صحیح می باشد.

مطالب بیوطب ترکیبی از مطالب تخصصی و درمانی است.


قوانین بیوطب


ما معتقدیم که کار ما نیازمند فعالیت اختصاصی و شبانه روز متخصصین در زمینه های زیر است :

• اخبار سلامتی برای عموم جامعه

• تولید و پوشش مراجع درمانی به روز و معتبر

• تصویرسازی، ترسیم و انیمیشن سازی پزشکی

• رویدادهای زنده اینترنتی

• تجزیه و تحلیل نیازها و سلیقه کاربران

• ابزارهای ارتباط گرا

در بیوطب پزشکان متخصص و مدیران انجمن ها، گرد هم آمده اند تا بهترین تجربه سلامتی را به شما ارایه دهند. وظیفه تولید محتوای ما را متخصصین دارای مدارک عالی پزشکی، روزنامه نگاری، تصویرسازی محتوای پزشکی، مکاتبات پزشکی، پرستاری و داروسازی بر عهده دارند.

بیوطب توانمندی های کلیه متخصصین سایت را مورد اعتبارسنجی قرار می دهد.

بسیاری از ما به عنوان عضوی از بیوطب بیشتر عمر و فعالیت هایمان را صرف ارایه خدمات درمانی و دانستنی های پزشکی کرده ایم. ما اطلاع رسانی سلامتی با کیفیت را وظیفه خود می دانیم.

ما همان قدر که درباره اعتبار مطالب حساس هستیم، به کاربرپسند بودن، جذاب بودن و سرگرم کننده بودن دانستنی های سلامتی توجه داریم.

ما از این که نیازهای مخاطبانمان را می دانیم، به خود افتخار کنیم. ما به خوبی تفاوت بین سایت تحقیقاتی و درمانی با انجمن پزشکی با تجارت الکترونیک را می دانیم. ماموریت ما این است که همه این نیازها را در بهترین وضعیت در کنار هم قرار دهیم.

ما متعهدیم که سایتمان را بهبود بخشیم. ما محتوا و خدمات بیشتری را منتشر می کنیم تا زندگی شما را بهتر کنیم، تا به شما در تصمیم گیری درباره مسایل درمانی کمک کنیم و به شما کمک کنیم تا سلامتی را به همراه خانواده تان احساس کنید.


خط مشی مدیریت کاربران


خط مشی کیفیت

بیوطب با بیش از ۳ سال تجربه در زمینه خدمات پزشکی، در راستای افزایش رضایتمندی و رسیدگی به شکایات کاربران و سایر طرف های ذینفع، سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات کاربران خود را بر اساس استاندارد ISO10002:2004 و سیستم رضایت کاربر را بر اساس استاندارد ISO10004:2010 طرح ریزی و پایه گذاری نموده و در این خصوص دستیابی به مفاد زیر را سرلوحه امور خویش قرار داده است:

• برقراری پل های ارتباطی مناسب و نوین جهت سهولت دریافت شکایت کاربران.

• اطلاع رسانی نحوه دسترسی به فرآیند رسیدگی به شکایات برای شاکیان و سایر طرف های ذینفع.

• رسیدگی به شکایات بصورت منصفانه و بی طرفانه و بدون دریافت هزینه.

• حفظ محرمانه بودن و عدم افشای اطلاعات شاکیان.

• بکارگیری نیروهای ماهر و آموزش دیده در فرآیند رسیدگی به شکایات.

• پاسخگویی و رسیدگی به شکایات در حداقل زمان ممکن.

• شناسایی علل ریشه ای شکایات و اصلاح و بهبود مستمر فرآیندها با هدف کاهش شکایات و جلب رضایت کاربر.

• قدردانی از نوآوری در توسعه فرآیند رسیدگی به شکایات و رفتارهای شاخص و نمونه کارکنان در امر رسیدگی به شکایات.

لذا مدیریت و کلیه کارکنان بیوطب ضمن متعهد بودن به الزامات خط مشی و اجرای دقیق آن در جهت پیشبرد امور و با ایجاد زیر ساخت های مناسب و استفاده از روش های نوین آموزشی برای حرکت به فراسوی انتظارات کاربر رضایتمندی هرچه بیشتر کاربران را سرلوحه کار خود قرار داده است.


خط مشی مدیریت کیفیت


 

وبسایت بیوطب در راستای ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت و بهینه سازی فرآیندهای کاری مربوطه و به منظور افزایش بهره وری و با اهداف ایجاد زیرساخت های تعالی سازمانی، استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 را به عنوان الگوی نظام مدیریت خویش برگزیده و با پیروی از این الگو والتزام به رعایت الزامات آن در جهت دستیابی سهل تر و سریع تر به راهبردهای اساس تلاش می کند و همچنین ضمن استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 مدیریت ارشد و سایر مدیران وبسایت جهت شناسایی، تجزیه و تحلیل نیازها و انتظارات مشتریان و دستیابی به استانداردهای اطلاع رسانی، آموزش و پژوهش، در راستای تحقق اهداف سند چشم انداز، استاندارد کمی و کیفی را پیاده سازی و اجرا می نماید.

کاربران:

وبسایت بیوطب با پایبندی به اصل کاربر محوری، در فرآیند اطلاع رسانی اعتماد، اطمینان و رضایت کاربر را برای موفقیت خود ضروری می داند و به تعهد و التزام خویش نسبت به ارزش های بنیادین مشتریان می پردازد. بر همین اساس، تمامی همکاران و کارکنان وبسایت بیوطب در کلیه بخش ها، خود را موظف می دانند ضمن درک اهداف و ارزش های تصریح شده در آن، حرکت وب سایت را در راستای تحقق خط مشی کیفیت تضمین نمایند. در این راستا احترام به کاربر از ارکان خط مشی می باشد.

مالک:

• مدیریت دانش، اطلاعات و فناوری به منظور بهبود مستمر فرآیندها

• بهره برداری مناسب از زیرساخت ها و امکانات موجود به منظور افزایش بهره وری

کارکنان:

• توسعه دانش و توان بالقوه کارکنان در سطوح فردی، گروهی و سازمانی به منظور افزایش بهره وری منابع انسانی به عنوان یکی از مهم ترین سرمایه های بیوطب

• ایجاد محیط کار مناسب و رعایت انصاف و عدالت در حفظ و توسعه سرمایه های انسانی

• برگزاری سمینارها، Workshopها، آموزش های پیش از خدمت و ضمن خدمت برای کارکنان

جامعه:

• رعایت کلیه قوانین و مقررات سازمانی، دولتی و بین المللی با کسب و کار وب سایت بیوطب

• مالک سایت با پشتیبانی و حمایت از مشارکت کارکنان و با بهره گیری از منابع مورد نیاز جهت رشد و ارتقا سایت ، تعهد خود را نسبت به تحقق موارد فوق به اثبات می رساند.


تندرست باشید

مدیریت بیوطب

وب سایت پزشکی و سلامت بیوطب

به جـامـع تـریـن وب سـایــت پـزشـکــی و سـلامـت بــه زبان فـارسـی خــوش آمـدیـد مقـالات تخصـصی و عـمـومـی پزشــکــی و سـلامـت مـوجــود در وب سـایت بیـوطـب و هـمـچـنـیـن پاسـخ هـای ارائــه شـده به ســوالات پزشکـی توســط متـخـصـصـیـن علم پزشکـی و سلامت صـورت می پذیـرد. همـراه با بیـوطب سـلـامـت و تندرسـت باشیـد
مشاهده مقالات
برچسب ها :

دیدگاه خود را بیان کنید


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ثبت دامنه
هاست ارزان
طراحی سایت پزشکان