نمایش منوی کناری

مطرح کردن سوال پزشکی

توسط وب سایت پزشکی و سلامت بیوطب ۱۵/اردیبهشت/۱۳۹۳

حس علاقه به هم جنس و جنس مخالف

بدون نام

روانپزشکی ، روانشناسی

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز ، من جوانی 21 ساله هستم مشکل من بر این هست که در سه ماه گذشته علاقه ی شدیدی به یک دوستم پیدا کردم که مدت 3 ماه که باهاش دوست شدم اما به صورت عجیبی دلتنگش میشم کل روز تو فکرمه و از ذهنم خارج نمیشه حتی شب ها خوابش میبینم و وقتی که میبینمش حالم خراب میشه حس حسودی بهم دست میده ، گاهی اوقات در تنهای گریه میکنم یک روز که نبینمش انگار یک هفته ندیدمش و کلا دوست داشتنم بیشتر از اون چیزی هست که باید به یک رفیق داشته باشم هستش ! راهنمایی بفرمایید

 • جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱( 3 سال پیش)
 • وضعیت : بسته شده

با سلام .

موقعیتی که شما در آن قرار دارید، صرف نظر از جنبة ارتباطی که دارای ارزش بحث است، از نظر وضعیت درونی و وضعیت روانشناختی خودتان نیز دارای ارزش بحث است.
بنا بر این علاوه رعایت نمودن جنبه هایی خاص در زمینه برقراری روابط با دیگران، باید به این نکته نیز پرداخته شود که چرا به شخص دیگر وابسته می‌شوید؟ در نتیجه رسیدگی به این قضیه تنها از منظر روابط بین فردی ناتمام و ناقص است و مشکلات شما را حل نخواهد کرد.
در خصوص برقراری روابط و وابستگی به دیگران توجه داشته باشید که جذب شدن به افراد و تماس برای مجاورت با یک فرد خاص، الزاماً به منظور برطرف نمودن غریزه جنسی نیست، اما توجه داشته باشید که اگر هم چنین قصدی در کار باشد، امکان این که فرد آن را انکار نماید وجود دارد و نتیجتاً گاهی ممکن است ناهشیارانه اتفاق بیافتد. از آن بالاتر، این تلقی نیز صحیح نیست که الزاماً اگر یکی از اهداف بود که ما آن را مدّ نظر قرار دهیم، مسأله غریزة جنسی منتفی خواهد بود. اما پذیرش آن نیز نباید به احساس هراس و گناه منتهی گردد.
اگر چنین گرایشاتی در ما وجود داشته باشد، هر چند ما نسبت به آن ها کاملاً آگاه نباشیم و شخص روانشناس آن را تشخیص دهد، باز هم نباید به خود هراس راه داد و این گرایشات عمدتاً به دلیل وجود مشکلات و ضعف‌های روانشناختی است که تغییر مسیر داده اند و به گرایشات جنسی مبدل گشته‌اند.
در نتیجه با انفصال یافتن اختلالات روانشناختی این گرایشات نامتناسب نیز از بین خواهند رفت.
پدیده دوستی نسبت به همسالان در سنین نوجوانی امری شایع است که باید نسبت به آن آگاه باشید و گاهی این روابط تا حدّ یک وابستگی کامل سوق داده می‌شود که متأسفانه آسیب رساننده بوده و می‌تواند ابعاد گوناگون زندگی شخص را با آسیب روبرو سازد و کنش‌های خاصی مانند درس خواندن، فعالیت‌های اجتماعی و مانند آن را مختل سازد.
آنچه به عنوان یک مسأله مهم می‌تواند مورد بررسی قرار گیرد، تلاش برای قطع نمودن وابستگی شما به این فرد یا هر فرد دیگری است.
توجه داشه باشید که محبت داشتن به دیگران الزاماً به وابستگی به آنان منتهی نمی‌گردد. شما والدین خودتان را دوست دارید و شاید افرادی دیگر نیز باشند که آنان را دوست دارید، اما بدون آنکه احساس وابستگی خاصی نسبت به آنان داشته باشید، می‌توانید آن ها را برای مدتی خاص ترک کنید و به مکانی دیگر بروید. در نتیجه دو مسأله دلبستگی و وابستگی از هم دیگر جدا هستند و نباید آن ها را با یک دیگر یکسان تصور نمود.
این که شما بتوانید او را ترک کنید یا نه، هرگز از ارزش اولیه برخوردار نیست و شما باید در ابتدا در صدد برطرف نمودن اختلال روانشناختی خود باشید؛ البته ادامه این روند می‌تواند زمینه‌های دیگر مانند گرایشات جنسی نابهنجار را در بر داشته باشد که در این خصوص نیز باید به صورت حضوری با یک روانشناس به گفتگو بپردازید.
در هر صورت، افرادی که دارای شخصیت وابسته هستند، معمولاً با متمرکز شدن بر یک فرد در یک موقعیت، نمی‌توانند از او دل کنده و جدا شوند. این وضعیت اغلب با تصور ناتمام بودن و حسی از نارضایتی در مواقع جدایی از ان فرد خاص رخ می‌دهد که باید با قطع نمودن تصور و ذهن‌گردانی از این وضعیت دور ماند.
مشکل شما يکي از مشکلات نسبتاً رايج و تا حدي پيچيده نوجوانان ما مي‌باشد.
اين گونه روابط عاطفي تا زماني که به عملکرد شما آسيبي نزند و به کاهش فعاليت شما منجر نگردد، تا حدي طبيعي است. اما اگر اين روابط احساس برانگيختگي جنسي در شما ايجاد مي کند، نابهنجار است.
بايد در صدد برطرف نمودن آن باشيد. وقتي اين روابط عاطفي به صورت افراطي و فزاينده درمي‌آيند ،کم کم رنگ و بوي اختلال پيدا مي‌کنند. در نتیجه اين گونه روابط که برخي با عنوان عشق از آن نام مي‌برند، هنگامي که باعث کاهش عملکرد فرد در يک زمينه مثبت و سازگارانه شود و زندگي او را دچار اختلال کند، بايد در پي درمان آن بود.
مکانيزم عشق به علت گوناگوني آن تا حدي پيچيده و ناشناخته است، ولي رگه‌هاي سه اختلال اضطراب، وسواس فکري و افسردگي را تا حدودي در آن مي‌توان رديابي کرد، هر چند هورمون‌هاي جنسي و تحولات دوران بلوغ نقش بسزايي در آن دارند. در هر صورت به چند نکته ذيل توجه فرماييد:در ضمن عشق فقط بین جنس مخالف بوجود نمی آید.
1ـ هر چيزي که اضطراب احتمالي شما را پايين بياورد ( از جمله ورزش منظم و تفريحات سالم) بسيار مفيد مي‌باشد؛ زيرا در افراد مضطرب شاهديم که براي کاهش اضطراب خود به چيزي پناه مي‌برند و از آن کسب آرامش مي‌کنند . در برخي موارد نسبت به آن شيء يا فرد شرطي مي‌شوند.
2ـ عشق در برخي موارد رفتار وسواسي محسوب مي‌شود، پس با از کار انداختن چرخه رفتار وسواسي کم کم و به تدريج اين روند معيوب را از فرايند زندگي‌تان حذف کنيد و ببينيد که هيچ اتفاق خاصي نمي افتد .
بدين منظور اگر مثل يک فرد وسواسي عادت داريد که هر روز او را ببينيد، فاصله بين وهله‌هاي ديدارتان از هر روز به يک روز در ميان و به همين ترتيب فاصله وهله‌ها را افزايش دهيد.
پس از موفقيت در اين مرحله و به صفر رساندن ديدار (که البته بسيار سخت است) به آرامش دست خواهيد يافت. پس هرچه که تداعي گر ايشان براي شما باشد، روز به روز بر کاهش عملکرد شما خواهد افزود. شک نکنيد که ترک تدريجي ديدار و به صفر رساندن آن راهی برای حلّ مسأیل شما خواهد بود ولی باز هم به معنای درمان نخواهد بود.
3ـ سعي کنيد معناي جديدي براي زندگي خود بيابيد . اين فرد را تنها معنى زندگي خود ندانيد . اين وابستگي افسرده‌وار چيزي جز عميق‌تر کردن رگه‌هاي افسردگي در شما ثمره ديگري نخواهد داشت؛ پس با مطالعه و رفاقت با افراد مستقل و غير وابسته و همچنين يافتن معناهاي اصيل زندگي (که از هر گونه افسردگي و وابستگي به دور است ) زندگي مستقل عاطفي براي خود فراهم آوريد.
4ـ يکي از راه‌هاي تغيير موقعیت زیستی و بوم شناختی فرد است. تغيير محل زندگي و هر گونه تغيير منطقي و عقلاني در صورت امکان اثرات مثبتي بر روحيه شما خواهد داشت؛ هر چند به معنای درمان نیستند.
5ـ با کمک يک روان‌شناس مجرب و دين‌آگاه تلاش کنيد تا با تصاوير مبتني بر روابط منافي اخلاق در ذهن خود مقابله کنيد.
اين نوع درمان ممکن است چند جلسه به طول بيانجامد؛ اما در رفع اين مشکل مؤثر خواهد بود.
متقابلاً دوست شما نيز چنانچه به همين وضع مبتلا است نياز به دريافت کمک تخصصي دارد.
6- بسياري از اين رفتارها در دوران نوجواني تشديد مي شود كه با گذشت زمان و حذف برخي از عوامل و عناصر، يا حصول جدايي در يك مدت زمان، روند درمان تسريع خواهد شد.

تندرست باشید.

 • جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۳:۳۱( 3 سال پیش)


وب سایت بیوطب اولین وب سایت پزشکی و سلامت فارسی می باشد

که دارای قابلیت هوشمند پاسخگویی به سوالات پزشکی می باشد


مطرح کردن سوال پزشکی


شما از طریق سیستم هوشمند پرسش و پاسخ در این صفحه می توانید:

سوالات خویش را دقیق ، صریح و با ذکر تمامی جزئیات مورد نیاز مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمایید.

پاسخگویی به سوالات شما بر اساس نوبت بندی ارسال سوالات و در بازه زمانی مشخصی صورت می پذیرد.

 با رجوع به صفحه مطرح کردن سوال پزشکی در قسمت پیگیری سوالات ، کد رهگیری را به صورت کامل و صحیح با فرمت ارسالی وارد نموده و تامل نمایید تا پرسش شما در سیستم جستجو شده و پاسخ را دریافت نمایید.


توجه نمایید:

در جهت رعایت اصل امانت و به منظور حفظ حریم شخصی و مشخصات شما بیماران گرامی:

کلیه پاسخ ها با نام وب سایت جامع پزشکی و سلامت بیوطب قرار داده می شود

پاسخ سوالات توسط پزشکان بیوطب داده شده و توسط سیستم هوشمند سایت قرار داده می شود


نکات قابل توجه در رابطه با رسالت پاسخگویی به سوالات پزشکی در سایت پزشکی و سلامت بیوطب:

با توجه به حجم بالای سوالات و محدودیت بیوطب در بکار گیری پزشکان با سطح علمی فوق تخصص برای پاسخگویی به سوالات در هر یک از بخش های تخصصی ، بدیهی است پزشکان زمان پاسخگویی دقیق و جزئی به سوالات شما بیماران گرامی را ندارند لذا برترین مقالات عمومی در رابطه با بیماری شما عزیزان را از جهت راهنمایی مراحل کامل درمان و تشخیص از بانک مقالات بیوطب قرار می دهند.

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص و تجویز پزشک نمیگردد ، بنابر این اصل و با توجه به تصویب کادر مدیریتی بیوطب ، از تجویز دارو و ارائه جزئیات در تشخیص بیماری معذوریم.

با توجه به نیاز به ارائه توضیح دقیق در پاسخ به سوالات از ارائه پاسخ به سوالات در قسمت دیدگاه معذوریم.

با توجه به تعداد بالای سوالات در دریافت پاسخ سوال خود صبور باشید.

در صورت پاسخگویی به سوال از طریق پیامک رایگان به تلفن همراه شما اطلاع داده خواهد شد.

مهمترین سوالات مطرح شده با بیشترین تعداد پرسش در  هر یک از دسته ها برای عموم در بخش مشاوره پزشکی قرار داده شده است ؛ لذا از کلیه شما عزیزان خواهشمندیم قبل از مطرح کردن سوال خویش در سیستم پرسش و پاسخ ، بخش مشاوره پزشکی و مقالات پرسش و پاسخ را بازدید و در صورت اطمینان از عدم مطرح شدن سوال، پرسش خویش را با ذکر جزئیات کامل مطرح نموده و کد رهگیری پرسش را دریافت نمایید.

 شما کاربران گرامی می توانید در جهت پیگیری مراحل پاسخگویی به سوالات خویش یا ارتباط با بیوطب از طریق کانال تلگرامی بیوطب با ما در ارتباط باشید.


ما در مجموعه پزشکی و سلامت بیوطب جهت رفاه حال شما کاربران گرامی دست به اقدامی بی نظیر زده ایم :

در صورت پرسش سوال ، کد رهگیری به صورت مجزا و رایگان به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد 

و زمانی که پاسخ سوالتان داده شود، از طریق ارسال پیامک رایگان به تلفن همراهتان اطلاع داده خواهـد شد


سلامت و تندرست باشید

مدیریت بیوطب     

وب سایت پزشکی و سلامت بیوطب

به جـامـع تـریـن وب سـایــت پـزشـکــی و سـلامـت بــه زبان فـارسـی خــوش آمـدیـد مقـالات تخصـصی و عـمـومـی پزشــکــی و سـلامـت مـوجــود در وب سـایت بیـوطـب و هـمـچـنـیـن پاسـخ هـای ارائــه شـده به ســوالات پزشکـی توســط متـخـصـصـیـن علم پزشکـی و سلامت صـورت می پذیـرد. همـراه با بیـوطب سـلـامـت و تندرسـت باشیـد
مشاهده مقالات
برچسب ها :

۱,۲۵۹ دیدگاه

 1. f گفت:

  باسلام.خانم بارداری هستم در سن ۲۶ سالگی که در سه ماهه اول بارداری دچار کاهش پلاکت خون شدم.آیا روش سنتی و بی خطر برای افزایش پلاکت و ثابت ماندن آن طی بارداری وجود داره؟

  • ————
   با سلام
   ————
   اگر تعداد پلاکت خون در دوران بارداری کمی پایین تر از حد نرمال باشد، تقریبا هیچ خطری شما و جنینتان را تهدید نمی کند. گرچه باید علت این مشکل بررسی شود.
   اگر تعداد پلاکت های خون بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون در هر میلی لیتر خون باشد شما با کاهش پلاکت خون مواجه هستید.
   اگر تعداد پلاکت ها بسیار کم است، ممکن است شما در طی زایمان طبیعی ، سزارین و حتی پس از تولد نوزادتان دچار خونریزی بیشتری شوید. اگر تعداد پلاکت های خونتان از ۱۰۰ پایین تر باشد باید آزمایش های تکمیلی جهت تعیین علت تجویز شود.
   • هر نوع درمان در دوران بارداری نیازمند تشخیص علت در وهله اول و پس از آن استفاده از روش های بی خطر با مشورت پزشک معالج می باشد.
   ———————————–
   سلامت و تندرست باشید
   ———————————–

 2. sina saeedi گفت:

  سلام خسته نباشید
  من نزدیکه ۴ یا ۵ ساله دقیق یادم نیست از کى بوده
  ولى همین حدوده که بیضه چپم حالت هیدروکسل داره و
  خود بیضه کوچیک تر از بیضه سمت راسته گاهى وقتا هم
  جمع میشه به درون شکم بعد دوباره بر میگرده به کیسه بیضه
  این اواخر درد هم داره که حالت سوزشه و حس میکنم که درش
  تا شکم هم هست میخواستم ببینم باید چکار کنم و راه درمانش چیه
  به دکتر هم مراجعه تابحال
  نکردم تا بحال

  • ————
   با سلام
   ————
   هیدروسل عبارت است از تجمع بیش از حد طبیعی ترشحات آبکی در فضای محدود اطراف بیضه که در ظاهر بصورت بزرگ شدن بیضه ظاهر میگردد.
   نیاز است جهت بررسی وضعیت بیضه ها معاینه بالینی توسط متخصص اورولوژ صورت گیرد.
   ———————————–
   سلامت و تندرست باشید
   ———————————–

 3. NARGES گفت:

  سلام قبل از ازمایش هلیکوباکتر چه دارویی نباید مصرف کرد

  • ————
   با سلام
   ————
   بسیاری از داروها می توانند نتیجه این آزمایش را تغییر دهند. باید پزشک را در مورد هر نوع دارویی که مصرف می کنید ( چه با نسخه چه بی نسخه ) مطلع سازید.
   • از مصرف داروهایی که حاوی بیسموت ( مثل پپتو بیسموت ) هستند، یک ماه قبل از انجام آزمایش خودداری کنید.
   • عدم مصرف داروهای مهار کننده پمپ پروتون ۲ هفته قبل از انجام آزمایش.
   • عدم مصرف داروهایی مثل پپسید، زانتاکس، اکسید و یا تاگامت ۲۴ ساعت قبل از انجام آزمایش.
   ———————————–
   سلامت و تندرست باشید
   ———————————–

 4. شکیبا گفت:

  با سلام
  همسرم توسط سگش گاز گرفته شده و بلافاصله به دکتر مراجعه کرده و براش واکسن هاری و کزاز زدن و باید دو جلسه دیگر هم واکسن رو بزنه با این حال ممکنه خطر بیماری هاری وجود داشته باشه؟؟؟الان بعد از گذشت ۱روز احساس گلودرد داره و دمای بدنش کمی بالاس ممکنه بخاطر واکسیناسیون باشه؟ نظر شما چیست؟ممنون میشم پاسخ بدید خیلی خیلی نگرانم

 5. محسن مهدی زاده گفت:

  بعضی از شبها با درد بسیار زیاد در زبانم بیدار میشم، انگار چیزی منو گزیده باشه، بعضی وقتها محلش مشخصه و پاره ای وقت نامعلوم. کمتر مواقع هم با خونریزی همراهه،ولی هم مطمئن هستم خودم گازش نگرفتم و باز مطمئن هستم جانوری در کار نیست. لطفاً راهنماییم کنید. دردش بی نهایت شدیده و تعدادش هم کم نیست سالی هفت هشت بار.
  ممنون

 6. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید من یه مشکل دارم واقعا نمیدونم علتش چیه من موقع غذا خوردن یا آب خوردن نمیتوانم سریع غذا یا آب را قورت بدم باید چن ثانیه در دهانم بماند بعد قورت بدم چون موقعی که میخوام غذا و یا آب قورت بدم احساس میکنم میخواد بپره تو گلوم و خفه بشم و حتی چن بار گفتم شاید حساسیت از خودمه مستقم آب رو قورت دادم و واقعا گلوم پریده و سرفه کردم الان یه دو سالی هست تقریبا هرجند گاهی این از بین میره و راحت غذا میخورم ولی بعد یه مدت دوباره همچین میشم ینی باید یه جورایی صبر کنم بعد قورت بدم نمیدونم ولی غذا خوردن واسم سخت شده حتی گاهی اوقات دیگه نمیرم غذا بخورم چون واقعا میبینم زهرمارم میشه حتی وقتی میخوام آب بخورم با لیوان اون چیزی که تو دهنم میره دوباره مجبور میشم به لیوان برگردونم و دوبار بخورم تا یه فرصت بیاد که اون حالت بهم دست نده بعد قورت بدم البته بگم این اتفاق بعد یه مریضی شدید پیش اومد که گلوم خیلی چرک کرده بود وحتی خون هم میومد اون موقع یادم حتی آب دهنمو نمیتونستم قورت بدم من ۲۰ سالمه ببخشید طولانی شد ممنون میشم جواب بدید خداحافظ

  • ————
   با سلام
   ————
   مشکل شما زمینه عصبی و روانی داشته و تنها نیاز است با روان درمانی خود به روند عادی زندگی بازگردید.
   در صورتی که دچار مشکل در بلع می باشد به متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه نمایید تا معاینه صورت پذیرد.
   ———————————–
   سلامت و تندرست باشید
   ———————————–

 7. فرزاد گفت:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم که بو کردن کلروفورم به مدت ۵ ثانیه باعث بیهوشی میشه یا ن؟
  چه عوارضی داره؟

  • ————
   با سلام
   ————
   کلروفرم مایعی است بی رنگ و غیر قابل اشتعال با بوی مخصوص می‏باشد و یک ماده اساسی برای بیهوشی از راه تنفسی است.
   کلروفرم یکی از خطرناک‏ترین هیدروکرین‏های کلردار فرار می‏باشد و تنفس، بلع و تماس آن با پوست زیان آور است و ممکن است سبب بیهوشی، فلج دستگاه تنفسی، توقف ضربان قلب و مرگ دیر رس به علت ضایعات کبدی و کلیوی شود.
   ———————————–
   سلامت و تندرست باشید
   ———————————–

 8. فرشته گفت:

  دختری هستم ۱۷ ساله . ۸ماه پیش ازدواج کردم. ولی چون عقد هستیم هیچ رابطه ای با شوهرم نداشتم و خیلی روابط حفاظت شده ای داشته ام از سال پیش تا حالا قائدگی های نامنظم داشتم یعنی هر ۱۵ روز یکبار قائده میشدم البته اضافه وزن هم دارم قائدگی های دردناک داشتم . آزمایش خون دادم پرولاکتینم ۱۲۵ تا بالا بود . خیلی نگرانم به نظر شما با دارو برطرف میشه و یا باید ام ار ای برم و اینکه این موضوع میتونه باعث ناباروری بشه . چکار کنم. خواهش میکنم سریع جوابمو بدین

  • ————
   با سلام
   ————
   هایپرپرولاکتینمی به وضعیتی گفته می‌شود که در آن میزان هورمون پرولاکتین در خون فرد بیشتر از حد طبیعی است.
   پرولاکتین بر روی عادت ماهیانه و بارداری تأثیر می‌گذارد. اگر میزان پرولاکتین بسیار بالا باشد؛ به دلیل احتمال ابتلا به تومور مغزی، خطرناک است و فرد باید به پزشک مغز و اعصاب مراجعه کرده و MRI انجام دهد. پرولاکتین بالا همچنین باعث ترشح پستان و اختلالات قاعدگی می‌شود.

   علل بالا بودن پرولاکتین :

   • فشار خون بالا (مانند مسدودکننده‌های کانال کلسیم و متیلدوپا)
   • افسردگی (داروهای تریسایکل و SSR)
   • زخم (آنتگونیست‌های H2)
   • سوزش سر دل و بیماری رفلاکس معده (متوکلوپیرامید)
   • درد (داروهای مشتق شده از اوپیوم)
   • مشکلات روانی بسیار جدی (داروهای ضد روانپریشی مانند‌هالوپیدرول)
   • علائم یائسگی (استروژن)
   • کم کاری تیروئید به این معنا که غده‌ی تیروئید به اندازه‌ی کافی هورمون تیروئید تولید نمی‌کند.
   • آسیب‌های دیواره‌ی قفسه سینه و یا هر بیماری که به قفسه سینه آسیب می‌زند، مانند زونا.
   • دیگر انواع تومور‌ها و بیماری‌هایی که به غده هیپوفیز آسیب می‌زنند و یا انجام پرتودرمانی برای از بین بردن تومور‌هایی که در نزدیکی هیپوفیز هستند.
   • بیماری‌های مزمن کلیه و کبد.
   توصیه می نماییم با مشورت و دستور پزشک زنان در صورت علل دار بودن بالا بودن پرولاکتین برای ام آر آی مراجعه نمایید.
   ———————————–
   سلامت و تندرست باشید
   ———————————–

 9. سلین گفت:

  سلام ایا ممکن است دختری ۶یا۷ساله ای مورد تجاوز قرار گرفته پرده بکارتش پاره شده باشد یا مشکلات دیگری برایش پیش بیاید؟

  • ————
   با سلام
   ————
   آسیب به دستگاه تناسلی کودک و همچنین مشکلات شدید روحی، روانی و اختلالات فوبیا، ترس و.. مشهود و نیاز است خردسال معاینه کامل توسط متخصص زنان و در صورت نیاز مشاوره خانواده و خردسال با روان شناس گردد.
   ———————————–
   سلامت و تندرست باشید
   ———————————–

دیدگاه خود را بیان کنید


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ثبت دامنه
هاست ارزان
طراحی سایت پزشکان