نمایش منوی کناری

با مصرف این کرم پوست‌ تان پیر نمی‌شود

20/آگوست/2014 4,672 بازدید
با مصرف این کرم پوست‌ تان پیر نمی‌شود

استفاده بیش از حد از برخی وسایل زیبایی می‌تواند اثری خطرناک بر “سلامت پوست بانوان” داشته باشد.

پژوهشگران با توجه به تغییر زاویه‌ی تابش خورشید در فصل بهار و افزایش دما و حرارت خورشید به افراد به ویژه بانوان مصرف کرم‌های ضد آفتاب را توصیه اکید می‌نمایند.

در گفت و گو با متخصص پوست و موی بیوطب بخوانید:

با مصرف این کرم پوست‌ تان پیر نمی‌شود!

گفتنی است، اغلب بانوان در صورت استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی پوشاننده‌ی پوست صورت دیگر از کرم ضد آفتاب به عنوان یک لایه‌ی زیرین محافظ استفاده نمی‌کنند و دارا بودن SPF در این محصولات را برای محافظت پوست در برابر “تابش نور خورشید” کافی می‌دانند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند استفاده از کرم ضد آفتاب به صورت دوره‌ای و در هر ۲ ساعت بدون در معرض تابش نور خورشیدبهترین راه برای جلوگیری از پیری پوست و ایجاد چین و چروک بر روی آن است.

پزشکان مصرف کرم ضد آفتاب را به عنوان یک روش پیشگیرانه درمانی به افراد معرفی می‌کنند و توصیه می‌کنند حتی در صورت استفاده از سایر محصولات پوشاننده‌ی پوست افراد مصرف کرم ضد آفتاب و تجدید دوره‌ای آن را فراموش نکنند.

در عین حال پزشکان برای تعیین میزان SPF مورد نیازهر پوست مراجعه به متخصص را توصیه اکید می‌نمایند.


تندرست باشید      

کادر پزشکی بیوطب    

سایت پزشکی و سلامت بیوطب

به جـامـع تـریـن وب سـایــت پـزشـکــی و سـلامـت بــه زبان فـارسـی خــوش آمـدیـد مقـالات تخصـصی و عـمـومـی پزشــکــی و سـلامـت مـوجــود در وب سـایت بیـوطـب و هـمـچـنـیـن پاسـخ هـای ارائــه شـده به ســوالات پزشکـی توســط متـخـصـصـیـن علم پزشکـی و سلامت صـورت می پذیـرد. همـراه با بیـوطب سـلـامـت و تندرسـت باشیـد
مشاهده مقالات


ارسال پرسش در این باره

پرسش و پاسخ های کاربران

دیدگاه خود را بیان کنید


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ثبت دامنه
هاست ارزان
طراحی سایت پزشکان